Vyhledávání


Kontakt

The Directors

E-mail: djeda@seznam.cz

Na co bychom ještě rádi hráli...

Jolana Studio Bass (E)

Jolana Studio Bass (E)
Tak, a konečně třetí rybička na háčku - Jolana Studio Bass z roku 1970. Nádherná lubová basovka Studio Bass. Absolutně TOP stav i s původními hlazenými strunami! Jediný malý problém je ten, že neumim na basu :))). Takže na stará kolena....???

Jolana Tornádo (E)

Jolana Tornádo (E)
Tak, a mám druhý úlovek, tento ale opravdu exkluzivní! Jolana Tornádo z roku 1963! V tak vynikajícím původním stavu, že ani nebylo třeba jí dávat na seřízení - jen se vyměnily poněkud letité struny. Vše plně funguje, snímače, přepínače, tremola, vše originá! Na kytaru se evidentně hrálo, ale je ve...

Jolana Diskant (E)

Jolana Diskant (E)
Jolana Diskant z roku 1962. Po dvou lehčích repasích plně funkční, vše originál včetně snímačů a luxusně "rachtá", přesně jak jsem očekavál:). Kytara je bez zásahů opravdu původní s výrobním číslem 409. Pravděpodobně sloužila možná pár desetiletí jako dekorace a to se podepsalo na krku, který byl...

Diskusní téma: Muzeum

Datum: 27.12.2013

Vložil: Eda

Titulek: Basovka

Ještě pokukuju po nějaké staré basovce Jolaně, třeba Alexis nebo Studio Bass...

Datum: 07.01.2014

Vložil: Eda

Titulek: Re: Basovka

Pozor, tak mám první úlovek - sice ne basovka, ale jedna z vysněných lubovek Jolan - Diskant z roku 1962. Velmi zachovalá, hodím ji ke kytaráři, ať udělá zázraky, jsem na ní moc moc zvědav ;)

Datum: 25.11.2016

Vložil: EDA

Titulek: Re: Re: Basovka

A mám dalších pár krásných kousků, sbírka se pomalu rozšířila - Jolana Diskant byla první, pak následovala Jolana Tornádo, pak Studio Bass, pak Cremona Cutaway, pak Jolana Diamant a jako zatim posledni Jolana Superstar :)

Datum: 16.03.2017

Vložil: EDA

Titulek: Re: Re: Re: Basovka

Po hooooodně dlouhé době se podařil další kousek, hodně těžkou sehantelný v dobrém stavu - krasavice Jolana Graiella Special...Krásný nástroj, ve velmi dobrém stavu ;)

Datum: 25.11.2016

Vložil: EDA

Titulek: Re: Basovka

Si odpovídám sám sobě - mám, krásnou Studio Bass :)