Vyhledávání


Kontakt

The Directors

E-mail: djeda@seznam.cz

Náš tým

Directors - Eda Šlampa

Directors - Eda Šlampa

Narodil se v Benešově, v roce 1979. Hudebník. obchodník, pedagog. V devadesátých letech se věnoval především hardrockové hudbě a hře na elektrickou kytaru. Již od prvního setkání s hudbou získal titul rocková legenda. V roce 1997 založil kapelu Black Empire, kde převážně zpíval a hrál na elektrickou kytaru. Během vysokoškolských let se věnoval organizátorské a produkční činnosti. V letech 2003 - 2006 byl klubovým DJ v Ústí nad Labem, známý jako DJ Eda. Na posledním koncertu Black Empire v roce 2012 vyměnil elektrickou kytaru za akustickou, čímž hardrockovou scénu zcela opustil. V The Directors hraje na akustickou kytaru, dvanáctistrunnou akustickou kytaru a zpívá.

Directors - Martin Palán

Directors - Martin Palán

Narodil se v roce 1982 v Praze. Hudebník, divadelní scénárista, bankéř. Absolvoval LŠU hry na klavír, později přešel ke kytaře. Hraje na banjo, foukací harmoniku, mandolínu a bicí. Od roku 1996 působil v různých pražských hudebních uskupeních (m.j. The Smíchov underground band, Buziband), většinou jako host. Zakladatel kapely R.U.M., působil také v kapele Deathor. V letech 1997 - 2012 klávesista a kytarista Black Empire. V současné době člen The Directors - zpěv, kytara a foukací harmonika.

Directors - Radek Szücs

Directors - Radek Szücs

Narodil se roku 1981 v Praze, ve své produkci ovšem nezapře své maďarské kořeny. Na Novém Zélandu jej oslovila hra na africké djembe. Po návratu do čech tak hned absolvoval kurz hry na djembe a stal se uznávaným hráčem na tento nástroj. Později přešel ke hře na cajon. Hrál v různých hudebních uskupeních. Od května 2013 hraje na cajon s The Directors.

Stálý host - Aneta Barešová

Stálý host - Aneta Barešová

Narodila se v roce 1984 v Benešově. Věnuje se zpěvu, hře na kytaru a flétnu, zabývala se religionistikou a hudební kritikou. S kytarou vystupovala se svou sestrou Zuzanou pod názvem "Barešovy sestry". Od podzimu 2013 jako stálý host a ozdoba The Directors. 

Stálý host - Zuzka Šlampová

Stálý host - Zuzka Šlampová

Narozena v Benešově, v roce 1982. Lingvistka, moderátorka, zpěvačka. Zpěvu se dosud věnovala spíše na amatérské úrovni, vystupovala i sólově s kytarou. S kytarou vystupovala se svou sestrou Anetou pod názvem "Barešovy sestry". Moderátorka různých veřejných akcí. Od října 2013 jako stálý host a ozdoba The Directors :)

Textař - Michal Maštalíř

Textař - Michal Maštalíř

Narozen v Praze, roku 1981. Básník, textař, filmový a divadelní scénárista, herec. Od konce devadesátých letech se pohybuje na umělecké scéně, věnoval se autorskému čtení i divadelní tvorbě. V roce 2003 vydal sbírku Asi se nestane nic, autor filmového scénáře Na zdraví pro Českou televizi, podílel se na divadelních scénářích. Je autorem vzdělávacích projektů pro děti a mládež, spolupracuje s divadlem Bez Zábradlí. Pro The Directors píše převážnou část textů.